Еверест меблі інтернет магазин

Меблева фабрика Еверест була заснована в 2007 році, початок покладено з невеликого приміщення з кількома ручними верстатами.
На яких починали виготовляти перші вироби під маркою Еверест.
Спочатку вироби не користувалися великою популярністю через нового невідомого гравця на ринку меблевої індустрії України, вироби були розроблені талановитим конструктором меблів з величезним досвідом та креативним мисленням.
Спочатку фабрика випускала лише шафу-купе в недорогому сегменті доступних меблів. Від витоків і зародився слоган Еверест фабрика доступних меблів у кожен будинок. Протягом багатьох років був стрімкий розвиток виробництва з невеликого цеху, що переростає у велику всеукраїнську меблеву фабрику. Підприємство розвивалося випускати продукцію ставав дедалі більше. Компанія Еверест стала відомою.
Після успішного розвитку фабрика плавно перебудувалась на виробництво серійних меблів для дому з 2013 року фабрика Еверест запускає серію модульних меблів для вітальні, передпокою, спальні та офісу. Демократичний та сучасний дизайн дав великий ривок у розвитку меблевої фабрики.
Ставки були поставлені на меблі середньої цінової категорії для наших громадян, щоб будь-який бажаючий зміг придбати нові сучасні меблі у свій будинок.
У 2015 році фабрика Еверест запускає виробництво кухонних меблів, впізнаваність марки та демократична ціна з перших днів продажу зайняла дуже жорсткі позиції на ринку.
В асортименті меблів для кухні є 5 основних серій від бюджетних до модерн та класичних рішень.
Багатий асортимент кухонних модулів дозволяє зібрати будь-яку кухню навіть для найвибагливішого покупця.
У 2018 році розпочнеться нова кухонна серія для продажу від фабрики everestm.com.ua.