Гарантія

На всі товари, які представлені в інтернет-магазині everestm.com.ua, надається гарантія.
Для того, щоб здійснити гарантійне обслуговування товару, Вам необхідно пред'явити представнику магазину чек про оплату товару, фото заводської етикетки товару або паспорта виробу.

Інтернет – магазин співпрацює з низкою виробників, які несуть повну відповідальність за гарантійне обслуговування продукції, що виготовляється.
Гарантом виконання зобов'язань є інтернет-магазин everestm.com.ua.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», товар належної якості (без дефектів) можна обміняти або повернути протягом 14 днів, за винятком дня покупки, за наступних умов:

  1. заводська упаковка не пошкоджена, збережено фабричні ярлики, наклейки;
  2. збережений товарний вигляд та споживчі властивості;
  3. товар не використовувався, не піддавався збиранню (монтажу);
  4. наявність розрахункового документа.

Здійснюється процедура за допомогою будь-якого перевізника, якого Ви можете обрати самостійно. Повернення здійснюється за рахунок покупця, у разі обміну за гарантійними зобов'язаннями – за рахунок інтернет-магазину everstm.com.ua. Щоб скористатися правом на повернення товару, магазину необхідно надати докази того, що виріб не було в експлуатації, збережено його товарний вигляд, відсутні зовнішні пошкодження (подряпини, потерто).

Поверненню не підлягають такі товари:

  1. матраци, (пір'яно-пухові вироби, білизна постільна)
  2. постільна білизна, (білизна постільна)
  3. подушки, (пір'яно-пухові вироби, білизна постільна)
  4. ковдри, (пір'яно-пухові вироби, білизна постільна)
  5. товари, які виготовлялися на індивідуальне замовлення: меблі з вибором тканини, корпусні меблі нестандартних розмірів тощо. (Договір оферти пункт 1.3)